HS Boys Spring 15s  

     
All Competitions
  • Date
  • Time
  • Team A
  • Scores
  • Team B
  • Comment
  • Saturday 6th March
  • Saturday 6th March
  • 01:00
  • 01:00
  • Rugby Ohio Club Bishop Dwenger (IN)
  • Rugby Ohio Club Bishop Dwenger (IN)
  • - v -
  • - v -
  • Archbishop Moeller High School B
  • Archbishop Moeller High School B
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Saturday 6th March
  • Saturday 6th March
  • 01:00
  • 01:00
  • St. Charles Prep Rugby
  • St. Charles Prep Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Withrow RFC
  • Withrow RFC
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Saturday 6th March
  • Saturday 6th March
  • 02:00
  • 02:00
  • Rugby Ohio Club Chargers (IN)
  • Rugby Ohio Club Chargers (IN)
  • - v -
  • - v -
  • Archbishop Moeller High School A
  • Archbishop Moeller High School A
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Saturday 6th March
  • Saturday 6th March
  • 02:00
  • 02:00
  • Rugby Ohio Club Carmel (IN)
  • Rugby Ohio Club Carmel (IN)
  • - v -
  • - v -
  • Walnut Hills High School
  • Walnut Hills High School
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Saturday 6th March
  • Saturday 6th March
  • 03:00
  • 03:00
  • Rugby Ohio Club Bishop Dwenger (IN)
  • Rugby Ohio Club Bishop Dwenger (IN)
  • - v -
  • - v -
  • St. Xavier High School A
  • St. Xavier High School A
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Saturday 6th March
  • Saturday 6th March
  • 04:00
  • 04:00
  • Withrow RFC
  • Withrow RFC
  • - v -
  • - v -
  • Rugby Ohio Club Chargers (IN)
  • Rugby Ohio Club Chargers (IN)
  • Venue: Withrow High School
  • Saturday 6th March
  • Saturday 6th March
  • 11:00
  • 11:00
  • Archbishop Moeller High School C
  • Archbishop Moeller High School C
  • - v -
  • - v -
  • Rugby Ohio Club Bishop Dwenger (IN)
  • Rugby Ohio Club Bishop Dwenger (IN)
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Saturday 6th March
  • Saturday 6th March
  • 11:00
  • 11:00
  • St. Charles Prep Rugby
  • St. Charles Prep Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Walnut Hills High School
  • Walnut Hills High School
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Saturday 6th March
  • Saturday 6th March
  • 12:00
  • 12:00
  • Archbishop Moeller High School A
  • Archbishop Moeller High School A
  • - v -
  • - v -
  • Rugby Ohio Club Bishop Dwenger (IN)
  • Rugby Ohio Club Bishop Dwenger (IN)
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Saturday 6th March
  • Saturday 6th March
  • 12:00
  • 12:00
  • Rugby Ohio Club Carmel (IN)
  • Rugby Ohio Club Carmel (IN)
  • - v -
  • - v -
  • St. Xavier High School A
  • St. Xavier High School A
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Sunday 7th March
  • Sunday 7th March
  • 01:00
  • 01:00
  • St. Edward High School B
  • St. Edward High School B
  • - v -
  • - v -
  • Medina Rugby B
  • Medina Rugby B
  • Venue: St Edward High School
  • Sunday 7th March
  • Sunday 7th March
  • 02:30
  • 02:30
  • St. Edward High School A
  • St. Edward High School A
  • - v -
  • - v -
  • Medina Rugby A
  • Medina Rugby A
  • Venue: St Edward High School
  • Saturday 13th March
  • Saturday 13th March
  • 12:00
  • 12:00
  • St. Charles Prep Rugby
  • St. Charles Prep Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Archbishop Moeller High School B
  • Archbishop Moeller High School B
  • Venue: St Charles West Campus
  • Saturday 13th March
  • Saturday 13th March
  • 12:00
  • 12:00
  • St. Charles Prep Rugby
  • St. Charles Prep Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Archbishop Moeller High School B
  • Archbishop Moeller High School B
  • Venue: TBD
  • Sunday 14th March
  • Sunday 14th March
  • 13:00
  • 13:00
  • St. Edward High School B
  • St. Edward High School B
  • - v -
  • - v -
  • Rugby Ohio Club Royal Irish B (IN)
  • Rugby Ohio Club Royal Irish B (IN)
  • Venue: Fortress Obetz
  • Sunday 14th March
  • Sunday 14th March
  • 14:30
  • 14:30
  • St. Edward High School A
  • St. Edward High School A
  • - v -
  • - v -
  • Rugby Ohio Club Royal Irish A (IN)
  • Rugby Ohio Club Royal Irish A (IN)
  • Venue: Fortress Obetz
  • Monday 15th March
  • Monday 15th March
  • 00:00
  • 00:00
  • Avon Rugby
  • Avon Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Avon Lake RFC
  • Avon Lake RFC
  • Venue: Avon Middle School
  • Monday 15th March
  • Monday 15th March
  • 18:30
  • 18:30
  • Warrior RFC A
  • Warrior RFC A
  • - v -
  • - v -
  • St. Charles Prep Rugby
  • St. Charles Prep Rugby
  • Venue: Watkins Memorial High School
  • Tuesday 16th March
  • Tuesday 16th March
  • 18:00
  • 18:00
  • Walsh Jesuit High School
  • Walsh Jesuit High School
  • - v -
  • - v -
  • St. Edward High School A
  • St. Edward High School A
  • Venue: St Edward High School
  • Friday 19th March
  • Friday 19th March
  • 18:00
  • 18:00
  • Walnut Hills High School
  • Walnut Hills High School
  • - v -
  • - v -
  • Withrow RFC
  • Withrow RFC
  • Venue: Walnut Hills High School
  • Sunday 21st March
  • Sunday 21st March
  • 13:00
  • 13:00
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • - v -
  • - v -
  • Highland Rugby Club A
  • Highland Rugby Club A
  • Venue: Brunswick High School
  • Sunday 21st March
  • Sunday 21st March
  • 13:00
  • 13:00
  • St. Edward High School B
  • St. Edward High School B
  • - v -
  • - v -
  • Youngstown City Rugby Club
  • Youngstown City Rugby Club
  • Venue: St Edward High School
  • Sunday 21st March
  • Sunday 21st March
  • 14:00
  • 14:00
  • Archbishop Moeller High School A
  • Archbishop Moeller High School A
  • - v -
  • - v -
  • Miami County Rugby
  • Miami County Rugby
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Sunday 21st March
  • Sunday 21st March
  • 14:00
  • 14:00
  • Shaker Heights High School
  • Shaker Heights High School
  • - v -
  • - v -
  • Parma Blackheart Rugby
  • Parma Blackheart Rugby
  • Venue: Shaker Heights High School
  • Monday 22nd March
  • Monday 22nd March
  • 00:00
  • 00:00
  • Avon Lake RFC
  • Avon Lake RFC
  • - v -
  • - v -
  • St. Ignatius High School A
  • St. Ignatius High School A
  • Venue: Rugby World
  • Monday 22nd March
  • Monday 22nd March
  • 00:00
  • 00:00
  • Columbus Crusaders
  • Columbus Crusaders
  • - v -
  • - v -
  • Olentangy Rugby
  • Olentangy Rugby
  • Venue: Columbus Crusaders
  • Monday 22nd March
  • Monday 22nd March
  • 00:00
  • 00:00
  • Mentor Boys Rugby
  • Mentor Boys Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Shaker Heights High School
  • Shaker Heights High School
  • Venue: Mentor High School
  • Friday 26th March
  • Friday 26th March
  • 18:00
  • 18:00
  • Hilliard Rugby
  • Hilliard Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Warrior RFC A
  • Warrior RFC A
  • Venue: Hilliard Bradley High School
  • Friday 26th March
  • Friday 26th March
  • 18:00
  • 18:00
  • St. Charles Prep Rugby
  • St. Charles Prep Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Dublin Rugby
  • Dublin Rugby
  • Venue: St Catherine School
  • Saturday 27th March
  • Saturday 27th March
  • 11:00
  • 11:00
  • Avon Lake RFC
  • Avon Lake RFC
  • - v -
  • - v -
  • Youngstown City Rugby Club
  • Youngstown City Rugby Club
  • Venue: Notre Dame College
  • Saturday 27th March
  • Saturday 27th March
  • 11:30
  • 11:30
  • Archbishop Moeller High School B
  • Archbishop Moeller High School B
  • - v -
  • - v -
  • St. Ignatius High School B
  • St. Ignatius High School B
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Saturday 27th March
  • Saturday 27th March
  • 13:00
  • 13:00
  • Archbishop Moeller High School A
  • Archbishop Moeller High School A
  • - v -
  • - v -
  • St. Ignatius High School A
  • St. Ignatius High School A
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Saturday 27th March
  • Saturday 27th March
  • 13:00
  • 13:00
  • Archbishop Moeller High School C
  • Archbishop Moeller High School C
  • - v -
  • - v -
  • St. Ignatius High School C
  • St. Ignatius High School C
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Sunday 28th March
  • Sunday 28th March
  • 12:00
  • 12:00
  • Medina Rugby A
  • Medina Rugby A
  • - v -
  • - v -
  • Avon Rugby
  • Avon Rugby
  • Venue: Kenneth Duke Stadium
  • Sunday 28th March
  • Sunday 28th March
  • 13:00
  • 13:00
  • Parma Blackheart Rugby
  • Parma Blackheart Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Hudson RFC
  • Hudson RFC
  • Venue: Greenbriar Middle School
  • Sunday 28th March
  • Sunday 28th March
  • 13:30
  • 13:30
  • Medina Rugby B
  • Medina Rugby B
  • - v -
  • - v -
  • St. Edward High School C
  • St. Edward High School C
  • Venue: Kenneth Duke Stadium
  • Sunday 28th March
  • Sunday 28th March
  • 14:00
  • 14:00
  • Dayton Northern Force RFC A
  • Dayton Northern Force RFC A
  • - v -
  • - v -
  • St. Xavier High School A
  • St. Xavier High School A
  • Venue: Dayton Rugby Grounds Field 1
  • Sunday 28th March
  • Sunday 28th March
  • 14:00
  • 14:00
  • Highland Rugby Club A
  • Highland Rugby Club A
  • - v -
  • - v -
  • Walsh Jesuit High School
  • Walsh Jesuit High School
  • Venue: Highland Middle School
  • Sunday 28th March
  • Sunday 28th March
  • 14:00
  • 14:00
  • St. Edward High School A
  • St. Edward High School A
  • - v -
  • - v -
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • Venue: St Edward High School
  • Sunday 28th March
  • Sunday 28th March
  • 15:30
  • 15:30
  • Dayton Northern Force RFC B
  • Dayton Northern Force RFC B
  • - v -
  • - v -
  • St. Xavier High School C
  • St. Xavier High School C
  • Venue: Dayton Rugby Grounds Field 1
  • Monday 29th March
  • Monday 29th March
  • 00:00
  • 00:00
  • Findlay Rugby
  • Findlay Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Defiance Rugby
  • Defiance Rugby
  • Venue: Findlay Rugby Fields
  • Monday 29th March
  • Monday 29th March
  • 00:00
  • 00:00
  • Hudson RFC
  • Hudson RFC
  • - v -
  • - v -
  • Mentor Boys Rugby
  • Mentor Boys Rugby
  • Venue: Hudson Memorial Field
  • Monday 29th March
  • Monday 29th March
  • 00:00
  • 00:00
  • Mad Anthony RFC
  • Mad Anthony RFC
  • - v -
  • - v -
  • Woodward High School (Toledo Jr Celtics) A
  • Woodward High School (Toledo Jr Celtics) A
  • Venue: Browning Masonic Field
  • Monday 29th March
  • Monday 29th March
  • 00:00
  • 00:00
  • Perry Panther Rugby
  • Perry Panther Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Canton Rugby
  • Canton Rugby
  • Venue: Perry High School
  • Monday 29th March
  • Monday 29th March
  • 00:00
  • 00:00
  • St. Xavier High School A
  • St. Xavier High School A
  • - v -
  • - v -
  • Lakota Rugby
  • Lakota Rugby
  • Venue: St Xavier High School
  • Wednesday 31st March
  • Wednesday 31st March
  • 17:00
  • 17:00
  • Archbishop Moeller High School B
  • Archbishop Moeller High School B
  • - v -
  • - v -
  • Dayton Northern Force RFC A
  • Dayton Northern Force RFC A
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Wednesday 31st March
  • Wednesday 31st March
  • 17:00
  • 17:00
  • St. Edward High School C
  • St. Edward High School C
  • - v -
  • - v -
  • St. Ignatius High School C
  • St. Ignatius High School C
  • Venue: St Edward High School
  • Wednesday 31st March
  • Wednesday 31st March
  • 18:00
  • 18:00
  • Parma Blackheart Rugby
  • Parma Blackheart Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Lake Catholic Rugby Club
  • Lake Catholic Rugby Club
  • Venue: Greenbriar Middle School
  • Wednesday 31st March
  • Wednesday 31st March
  • 18:00
  • 18:00
  • St. Charles Prep Rugby
  • St. Charles Prep Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Columbus Crusaders
  • Columbus Crusaders
  • Venue: St Catherine School
  • Wednesday 31st March
  • Wednesday 31st March
  • 18:00
  • 18:00
  • Walnut Hills High School
  • Walnut Hills High School
  • - v -
  • - v -
  • Archbishop Moeller High School A
  • Archbishop Moeller High School A
  • Venue: Walnut Hills High School
  • Wednesday 31st March
  • Wednesday 31st March
  • 18:15
  • 18:15
  • Archbishop Moeller High School B
  • Archbishop Moeller High School B
  • - v -
  • - v -
  • Dayton Northern Force RFC B
  • Dayton Northern Force RFC B
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Wednesday 31st March
  • Wednesday 31st March
  • 18:30
  • 18:30
  • St. Edward High School B
  • St. Edward High School B
  • - v -
  • - v -
  • St. Ignatius High School B
  • St. Ignatius High School B
  • Venue: St Edward High School
  • Wednesday 31st March
  • Wednesday 31st March
  • 20:00
  • 20:00
  • St. Edward High School A
  • St. Edward High School A
  • - v -
  • - v -
  • St. Ignatius High School A
  • St. Ignatius High School A
  • Venue: St Edward High School
  • Thursday 1st April
  • Thursday 1st April
  • 17:30
  • 17:30
  • St. Xavier High School A
  • St. Xavier High School A
  • - v -
  • - v -
  • Lakota Rugby
  • Lakota Rugby
  • Venue: St Xavier High School
  • Friday 9th April
  • Friday 9th April
  • 18:00
  • 18:00
  • Miami County Rugby
  • Miami County Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Dayton Northern Force RFC A
  • Dayton Northern Force RFC A
  • Venue: Dayton Rugby Grounds Field 1
  • Friday 9th April
  • Friday 9th April
  • 18:00
  • 18:00
  • Withrow RFC
  • Withrow RFC
  • - v -
  • - v -
  • Walnut Hills High School
  • Walnut Hills High School
  • Venue: Withrow High School
  • Friday 9th April
  • Friday 9th April
  • 18:30
  • 18:30
  • Dublin Rugby
  • Dublin Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Hilliard Rugby A
  • Hilliard Rugby A
  • Venue: Dublin Coffman Park
  • Sunday 11th April
  • Sunday 11th April
  • 00:00
  • 00:00
  • Miami County Rugby
  • Miami County Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Lakota Rugby
  • Lakota Rugby
  • Venue: Brimelow Rugby Grounds
  • Sunday 11th April
  • Sunday 11th April
  • 15:30
  • 15:30
  • Medina Rugby B
  • Medina Rugby B
  • - v -
  • - v -
  • Olentangy Rugby
  • Olentangy Rugby
  • Venue: Kenneth Duke Stadium
  • Sunday 11th April
  • Sunday 11th April
  • 18:00
  • 18:00
  • Medina Rugby A
  • Medina Rugby A
  • - v -
  • - v -
  • Highland Rugby Club A
  • Highland Rugby Club A
  • Venue: Kenneth Duke Stadium
  • Monday 12th April
  • Monday 12th April
  • 00:00
  • 00:00
  • Canton Rugby
  • Canton Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Youngstown City Rugby Club
  • Youngstown City Rugby Club
  • Venue: Weiss Park
  • Monday 12th April
  • Monday 12th April
  • 00:00
  • 00:00
  • Defiance Rugby
  • Defiance Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Woodward High School (Toledo Jr Celtics) A
  • Woodward High School (Toledo Jr Celtics) A
  • Venue: Riverside Park
  • Monday 12th April
  • Monday 12th April
  • 00:00
  • 00:00
  • Perry Panther Rugby
  • Perry Panther Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Northwest Indians
  • Northwest Indians
  • Venue: Perry High School
  • Monday 12th April
  • Monday 12th April
  • 00:00
  • 00:00
  • St. Ignatius High School A
  • St. Ignatius High School A
  • - v -
  • - v -
  • Avon Rugby
  • Avon Rugby
  • Venue: St Ignatius High School
  • Friday 16th April
  • Friday 16th April
  • 16:30
  • 16:30
  • Archbishop Moeller High School B
  • Archbishop Moeller High School B
  • - v -
  • - v -
  • St. Xavier High School B
  • St. Xavier High School B
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Friday 16th April
  • Friday 16th April
  • 17:30
  • 17:30
  • Archbishop Moeller High School A
  • Archbishop Moeller High School A
  • - v -
  • - v -
  • St. Xavier High School A
  • St. Xavier High School A
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Friday 16th April
  • Friday 16th April
  • 18:00
  • 18:00
  • Olentangy Rugby
  • Olentangy Rugby
  • - v -
  • - v -
  • St. Charles Prep Rugby
  • St. Charles Prep Rugby
  • Venue: St Catherine School
  • Friday 16th April
  • Friday 16th April
  • 18:30
  • 18:30
  • Dublin Rugby
  • Dublin Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Warrior RFC A
  • Warrior RFC A
  • Venue: Dublin Coffman Park
  • Sunday 18th April
  • Sunday 18th April
  • 13:00
  • 13:00
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • - v -
  • - v -
  • Walsh Jesuit High School
  • Walsh Jesuit High School
  • Venue: Brunswick High School
  • Sunday 18th April
  • Sunday 18th April
  • 13:00
  • 13:00
  • Lake Catholic Rugby Club
  • Lake Catholic Rugby Club
  • - v -
  • - v -
  • Mentor Boys Rugby
  • Mentor Boys Rugby
  • Venue: Lake Catholic High School
  • Sunday 18th April
  • Sunday 18th April
  • 14:00
  • 14:00
  • Highland Rugby Club A
  • Highland Rugby Club A
  • - v -
  • - v -
  • St. Edward High School A
  • St. Edward High School A
  • Venue: Highland Middle School
  • Sunday 18th April
  • Sunday 18th April
  • 14:00
  • 14:00
  • Shaker Heights High School
  • Shaker Heights High School
  • - v -
  • - v -
  • Hudson RFC
  • Hudson RFC
  • Venue: Shaker Heights High School
  • Sunday 18th April
  • Sunday 18th April
  • 15:30
  • 15:30
  • Medina Rugby A
  • Medina Rugby A
  • - v -
  • - v -
  • Avon Lake RFC
  • Avon Lake RFC
  • Venue: Kenneth Duke Stadium
  • Sunday 18th April
  • Sunday 18th April
  • 16:00
  • 16:00
  • Walnut Hills High School
  • Walnut Hills High School
  • - v -
  • - v -
  • Miami County Rugby
  • Miami County Rugby
  • Venue: Walnut Hills High School
  • Sunday 18th April
  • Sunday 18th April
  • 17:00
  • 17:00
  • Dayton Northern Force RFC A
  • Dayton Northern Force RFC A
  • - v -
  • - v -
  • Lakota Rugby
  • Lakota Rugby
  • Venue: Dayton Rugby Grounds Field 1
  • Monday 19th April
  • Monday 19th April
  • 00:00
  • 00:00
  • Highland Rugby Club A
  • Highland Rugby Club A
  • - v -
  • - v -
  • Avon Rugby
  • Avon Rugby
  • Venue: Granger Elementary
  • Monday 19th April
  • Monday 19th April
  • 00:00
  • 00:00
  • Northwest Indians
  • Northwest Indians
  • - v -
  • - v -
  • Canton Rugby
  • Canton Rugby
  • Venue: Northwest High School
  • Monday 19th April
  • Monday 19th April
  • 00:00
  • 00:00
  • St. Xavier High School B
  • St. Xavier High School B
  • - v -
  • - v -
  • St. Edward High School B
  • St. Edward High School B
  • Venue: St Xavier High School
  • Monday 19th April
  • Monday 19th April
  • 00:00
  • 00:00
  • St. Xavier High School A
  • St. Xavier High School A
  • - v -
  • - v -
  • St. Edward High School A
  • St. Edward High School A
  • Venue: St Xavier High School
  • Monday 19th April
  • Monday 19th April
  • 00:00
  • 00:00
  • Walsh Jesuit High School
  • Walsh Jesuit High School
  • - v -
  • - v -
  • Medina Rugby A
  • Medina Rugby A
  • Venue: Walsh Jesuit High School
  • Monday 19th April
  • Monday 19th April
  • 00:00
  • 00:00
  • Woodward High School (Toledo Jr Celtics) A
  • Woodward High School (Toledo Jr Celtics) A
  • - v -
  • - v -
  • Findlay Rugby
  • Findlay Rugby
  • Venue: Woodward High School
  • Wednesday 21st April
  • Wednesday 21st April
  • 18:00
  • 18:00
  • Dayton Northern Force RFC B
  • Dayton Northern Force RFC B
  • - v -
  • - v -
  • Archbishop Moeller High School C
  • Archbishop Moeller High School C
  • Venue: Dayton Rugby Grounds Field 1
  • Friday 23rd April
  • Friday 23rd April
  • 18:00
  • 18:00
  • St. Charles Prep Rugby
  • St. Charles Prep Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Hilliard Rugby
  • Hilliard Rugby
  • Venue: St Catherine School
  • Friday 23rd April
  • Friday 23rd April
  • 18:30
  • 18:30
  • Dublin Rugby
  • Dublin Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Olentangy Rugby
  • Olentangy Rugby
  • Venue: Dublin Coffman Park
  • Friday 23rd April
  • Friday 23rd April
  • 19:00
  • 19:00
  • Avon Lake RFC
  • Avon Lake RFC
  • - v -
  • - v -
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • Venue: Avon Lake High School
  • Friday 23rd April
  • Friday 23rd April
  • 19:00
  • 19:00
  • Withrow RFC
  • Withrow RFC
  • - v -
  • - v -
  • Archbishop Moeller High School A
  • Archbishop Moeller High School A
  • Venue: Withrow High School
  • Saturday 24th April
  • Saturday 24th April
  • 10:00
  • 10:00
  • St. Xavier High School B
  • St. Xavier High School B
  • - v -
  • - v -
  • Dayton Northern Force RFC B
  • Dayton Northern Force RFC B
  • Venue: St Xavier High School
  • Saturday 24th April
  • Saturday 24th April
  • 12:30
  • 12:30
  • Warrior RFC A
  • Warrior RFC A
  • - v -
  • - v -
  • Perrysburg RFC
  • Perrysburg RFC
  • Venue: Watkins Memorial High School
  • Sunday 25th April
  • Sunday 25th April
  • 13:00
  • 13:00
  • Lake Catholic Rugby Club
  • Lake Catholic Rugby Club
  • - v -
  • - v -
  • Shaker Heights High School
  • Shaker Heights High School
  • Venue: Lake Catholic High School
  • Sunday 25th April
  • Sunday 25th April
  • 13:00
  • 13:00
  • Mentor Boys Rugby
  • Mentor Boys Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Parma Blackheart Rugby
  • Parma Blackheart Rugby
  • Venue: Mentor High School
  • Sunday 25th April
  • Sunday 25th April
  • 18:00
  • 18:00
  • Dayton Northern Force RFC A
  • Dayton Northern Force RFC A
  • - v -
  • - v -
  • Walnut Hills High School
  • Walnut Hills High School
  • Venue: Dayton Rugby Grounds Field 1
  • Monday 26th April
  • Monday 26th April
  • 00:00
  • 00:00
  • Findlay Rugby
  • Findlay Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Shaker Heights High School
  • Shaker Heights High School
  • Venue: Findlay Rugby Fields
  • Monday 26th April
  • Monday 26th April
  • 00:00
  • 00:00
  • Walsh Jesuit High School
  • Walsh Jesuit High School
  • - v -
  • - v -
  • Avon Lake RFC
  • Avon Lake RFC
  • Venue: Walsh Jesuit High School
  • Wednesday 28th April
  • Wednesday 28th April
  • 17:30
  • 17:30
  • Shaker Heights High School
  • Shaker Heights High School
  • - v -
  • - v -
  • Youngstown City Rugby Club
  • Youngstown City Rugby Club
  • Venue: Shaker Heights High School
  • Friday 30th April
  • Friday 30th April
  • 18:00
  • 18:00
  • Lakota Rugby
  • Lakota Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Walnut Hills High School
  • Walnut Hills High School
  • Venue: Brimelow Rugby Grounds
  • Friday 30th April
  • Friday 30th April
  • 19:30
  • 19:30
  • Miami County Rugby
  • Miami County Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Withrow RFC
  • Withrow RFC
  • Venue: Withrow High School
  • Sunday 2nd May
  • Sunday 2nd May
  • 13:00
  • 13:00
  • Dayton Northern Force RFC A
  • Dayton Northern Force RFC A
  • - v -
  • - v -
  • Warrior RFC A
  • Warrior RFC A
  • Venue: Dayton Rugby Grounds Field 1
  • Sunday 2nd May
  • Sunday 2nd May
  • 13:00
  • 13:00
  • Parma Blackheart Rugby
  • Parma Blackheart Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Perrysburg RFC
  • Perrysburg RFC
  • Venue: Greenbriar Middle School
  • Sunday 2nd May
  • Sunday 2nd May
  • 14:30
  • 14:30
  • Dayton Northern Force RFC B
  • Dayton Northern Force RFC B
  • - v -
  • - v -
  • Warrior RFC B
  • Warrior RFC B
  • Venue: Dayton Rugby Grounds Field 1
  • Sunday 2nd May
  • Sunday 2nd May
  • 17:30
  • 17:30
  • Medina Rugby A
  • Medina Rugby A
  • - v -
  • - v -
  • Canton Rugby
  • Canton Rugby
  • Venue: Kenneth Duke Stadium
  • Sunday 2nd May
  • Sunday 2nd May
  • 19:00
  • 19:00
  • Medina Rugby B
  • Medina Rugby B
  • - v -
  • - v -
  • Hudson RFC
  • Hudson RFC
  • Venue: Kenneth Duke Stadium
  • Monday 3rd May
  • Monday 3rd May
  • 00:00
  • 00:00
  • Avon Rugby
  • Avon Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • Venue: Avon Middle School
  • Monday 3rd May
  • Monday 3rd May
  • 00:00
  • 00:00
  • Canton Rugby
  • Canton Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Perry Panther Rugby
  • Perry Panther Rugby
  • Venue: Weiss Park
  • Monday 3rd May
  • Monday 3rd May
  • 00:00
  • 00:00
  • Findlay Rugby
  • Findlay Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Perrysburg RFC
  • Perrysburg RFC
  • Venue: Findlay Rugby Fields
  • Monday 3rd May
  • Monday 3rd May
  • 00:00
  • 00:00
  • Mentor Boys Rugby
  • Mentor Boys Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Mad Anthony RFC
  • Mad Anthony RFC
  • Venue: Mentor High School
  • Monday 3rd May
  • Monday 3rd May
  • 00:00
  • 00:00
  • St. Ignatius High School C
  • St. Ignatius High School C
  • - v -
  • - v -
  • Medina Rugby B
  • Medina Rugby B
  • Venue: St Ignatius High School
  • Monday 3rd May
  • Monday 3rd May
  • 00:00
  • 00:00
  • St. Ignatius High School A
  • St. Ignatius High School A
  • - v -
  • - v -
  • Medina Rugby A
  • Medina Rugby A
  • Venue: St Ignatius High School
  • Monday 3rd May
  • Monday 3rd May
  • 00:00
  • 00:00
  • St. Xavier High School A
  • St. Xavier High School A
  • - v -
  • - v -
  • Walnut Hills High School
  • Walnut Hills High School
  • Venue: St Xavier High School
  • Monday 3rd May
  • Monday 3rd May
  • 00:00
  • 00:00
  • Woodward High School (Toledo Jr Celtics) A
  • Woodward High School (Toledo Jr Celtics) A
  • - v -
  • - v -
  • Hudson RFC
  • Hudson RFC
  • Venue: Woodward High School
  • Friday 7th May
  • Friday 7th May
  • 17:30
  • 17:30
  • St. Xavier High School A
  • St. Xavier High School A
  • - v -
  • - v -
  • Walnut Hills High School
  • Walnut Hills High School
  • Venue: St Xavier High School
  • Friday 7th May
  • Friday 7th May
  • 18:00
  • 18:00
  • Hilliard Rugby
  • Hilliard Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Columbus Crusaders
  • Columbus Crusaders
  • Venue: TBD
  • Friday 7th May
  • Friday 7th May
  • 18:30
  • 18:30
  • Warrior RFC A
  • Warrior RFC A
  • - v -
  • - v -
  • Olentangy Rugby
  • Olentangy Rugby
  • Venue: Watkins Memorial High School
  • Friday 7th May
  • Friday 7th May
  • 19:00
  • 19:00
  • Avon Lake RFC
  • Avon Lake RFC
  • - v -
  • - v -
  • Highland Rugby Club A
  • Highland Rugby Club A
  • Venue: Avon Lake High School
  • Friday 7th May
  • Friday 7th May
  • 19:30
  • 19:30
  • Withrow RFC
  • Withrow RFC
  • - v -
  • - v -
  • Dayton Northern Force RFC A
  • Dayton Northern Force RFC A
  • Venue: Withrow High School
  • Sunday 9th May
  • Sunday 9th May
  • 13:00
  • 13:00
  • Archbishop Moeller High School B
  • Archbishop Moeller High School B
  • - v -
  • - v -
  • Lakota Rugby
  • Lakota Rugby
  • Venue: Archbishop Moeller High School
  • Sunday 9th May
  • Sunday 9th May
  • 16:30
  • 16:30
  • St. Xavier High School B
  • St. Xavier High School B
  • - v -
  • - v -
  • Archbishop Moeller High School C
  • Archbishop Moeller High School C
  • Venue: St Xavier High School
  • Sunday 9th May
  • Sunday 9th May
  • 17:30
  • 17:30
  • Medina Rugby A
  • Medina Rugby A
  • - v -
  • - v -
  • Parma Blackheart Rugby
  • Parma Blackheart Rugby
  • Venue: Kenneth Duke Stadium
  • Sunday 9th May
  • Sunday 9th May
  • 19:00
  • 19:00
  • Medina Rugby B
  • Medina Rugby B
  • - v -
  • - v -
  • Shaker Heights High School
  • Shaker Heights High School
  • Venue: Kenneth Duke Stadium
  • Monday 10th May
  • Monday 10th May
  • 00:00
  • 00:00
  • Avon Rugby
  • Avon Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Findlay Rugby
  • Findlay Rugby
  • Venue: Avon Middle School
  • Monday 10th May
  • Monday 10th May
  • 00:00
  • 00:00
  • Columbus Crusaders
  • Columbus Crusaders
  • - v -
  • - v -
  • Warrior RFC A
  • Warrior RFC A
  • Venue: Columbus Crusaders
  • Monday 10th May
  • Monday 10th May
  • 00:00
  • 00:00
  • Hudson RFC
  • Hudson RFC
  • - v -
  • - v -
  • Walsh Jesuit High School
  • Walsh Jesuit High School
  • Venue: Hudson Memorial Field
  • Monday 10th May
  • Monday 10th May
  • 00:00
  • 00:00
  • Northwest Indians
  • Northwest Indians
  • - v -
  • - v -
  • Perry Panther Rugby
  • Perry Panther Rugby
  • Venue: Northwest High School
  • Monday 10th May
  • Monday 10th May
  • 00:00
  • 00:00
  • Perrysburg RFC
  • Perrysburg RFC
  • - v -
  • - v -
  • Mentor Boys Rugby
  • Mentor Boys Rugby
  • Venue: Rotary Park
  • Monday 10th May
  • Monday 10th May
  • 00:00
  • 00:00
  • Shaker Heights High School
  • Shaker Heights High School
  • - v -
  • - v -
  • Woodward High School (Toledo Jr Celtics) A
  • Woodward High School (Toledo Jr Celtics) A
  • Venue: Shaker Heights High School
  • Monday 10th May
  • Monday 10th May
  • 00:00
  • 00:00
  • St. Ignatius High School B
  • St. Ignatius High School B
  • - v -
  • - v -
  • St. Xavier High School B
  • St. Xavier High School B
  • Venue: St Ignatius High School
  • Monday 10th May
  • Monday 10th May
  • 00:00
  • 00:00
  • St. Ignatius High School A
  • St. Ignatius High School A
  • - v -
  • - v -
  • St. Xavier High School A
  • St. Xavier High School A
  • Venue: St Ignatius High School
  • Monday 10th May
  • Monday 10th May
  • 00:00
  • 00:00
  • Youngstown City Rugby Club
  • Youngstown City Rugby Club
  • - v -
  • - v -
  • Canton Rugby
  • Canton Rugby
  • Venue: TBD
  • Friday 14th May
  • Friday 14th May
  • 00:00
  • 00:00
  • Lakota Rugby
  • Lakota Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Withrow RFC
  • Withrow RFC
  • Venue: Brimelow Rugby Grounds
  • Friday 14th May
  • Friday 14th May
  • 18:00
  • 18:00
  • Olentangy Rugby
  • Olentangy Rugby
  • - v -
  • - v -
  • Hilliard Rugby
  • Hilliard Rugby
  • Venue: TBD
  • Sunday 16th May
  • Sunday 16th May
  • 12:00
  • 12:00
  • St. Edward High School C
  • St. Edward High School C
  • - v -
  • - v -
  • Archbishop Moeller High School C
  • Archbishop Moeller High School C
  • Venue: St Edward High School
  • Sunday 16th May
  • Sunday 16th May
  • 13:30
  • 13:30
  • St. Edward High School B
  • St. Edward High School B
  • - v -
  • - v -
  • Archbishop Moeller High School B
  • Archbishop Moeller High School B
  • Venue: St Edward High School
  • Sunday 16th May
  • Sunday 16th May
  • 14:00
  • 14:00
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • Brunswick Boys Rugby Club
  • - v -
  • - v -
  • Medina Rugby A
  • Medina Rugby A
  • Venue: Brunswick High School
  • Sunday 16th May
  • Sunday 16th May
  • 15:00
  • 15:00
  • St. Edward High School A
  • St. Edward High School A
  • - v -
  • - v -
  • Archbishop Moeller High School A
  • Archbishop Moeller High School A
  • Venue: St Edward High School